Dzięki bezproblemowej procedurze zwrotów, odsyłanie produktów jest równie proste, co ich zamawianie. Pamiętaj, że możemy przyjąć tylko zwrot towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym, i że towary zakupione w sklepie internetowym AmberDust.pl nie mogą być zwracane w sklepach sprzedaży detalicznej. Aby zwrócić towary kupione w sklepie internetowym AmberDust.pl, prosimy uzupełnić formularz zwrotu dostarczony w przesyłce i odesłać go razem z artykułami, które mają zostać zwrócone. Będziemy wdzięczni za podanie również powodu dokonywania zwrotu ( produkt nie spełnia oczekiwań, itd.). Pomoże to nam w przyszłości ulepszyć naszą ofertę. Prosimy starannie zapakować produkty, aby uniknąć ich uszkodzenia w transporcie. Najlepiej, jeśli można użyć ponownie oryginalnego opakowania.

Zwrotu należy dokonać w ciągu 14 dni od dostarczenia przesyłki, używając w tym celu etykiety zwrotnej umożliwiającej bezpłatną odsyłkę.

Zaznacz na formularzu zwrotu produkty, które chcesz zwrócić. Podaj też powód swojej decyzji.

W przypadku, gdy zamówienie zostało opłacone z góry, zwrot środków nastąpi dopiero po zarejestrowaniu przez nas odbioru przesyłki zwrotnej. Potwierdzenie zwrotu wyślemy Ci drogą mailową.

Niemogę znaleźć karty zwrotu

Czasami tak się zdarza. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta sklepu internetowego:

e-mail: anna@amberdust.pl
Telefon: +48 601841606
(opłata naliczana zgodnie z taryfą Twojej sieci)

Prześlemy Ci nową kartę zwrotu tak, aby można było odesłać nam zamówienie opłaconą przesyłką. W szybszym odnalezieniu Twoich danych bardzo pomoże nam podanie Twojego numeru zamówienia w naszym sklepie internetowym, imienia, nazwiska i adresu e-mail użytego do złożenia zamówienia.

Zwracane towary powinny być nieużywane, czyste i bez uszkodzeń. Należy pamiętać, że w przypadku gdy towary były uszkodzone, możemy wymagać rekompensaty za obniżenie wartości produktu.

Zwrot pieniędzy

Kwotę zapłaconą za towar zwracamy wkrótce po otrzymaniu przez Ciebie wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyjęcia zwrotu towaru.

Zwroty na konto PayPal:
Gdy zwracana przesyłka zostanie dostarczona na adres firmy AmberDust zwrot zostanie przyjęty, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. W ciągu kilku dni zwrócimy pieniądze na Twoje konto PayPal.


Prawo do odstąpnienia od umowy.

Konsumenci mają generalnie prawo do odstąpienia od umowy. Szczegółowe informacje na ten temat wynikają z pouczenia sprzedawcy dotyczącego prawa do odstąpienia od umowy.